Wierząc w sny

wydawca: Grupa Bez Jacka    premiera: 10 kwietnia 2017

Kochani,
wreszcie po latach możemy przedstawić Wam naszą nową płytę. Nosi ona nazwę „Wierząc w sny”. Dobre sny i dobre marzenia, pragnienia spełniają się. Sam tego doświadczyłem, a chęć podzielenia się tym z Wami spełnia się wraz z wydaniem tej płyty. Płyta nasza nagrana jest klasycznie, bez specjalnych efektów dodanych instrumentów itp. Jest to zamierzone. Chcemy po prostu, aby była ona przedłużeniem koncertu, czyli naszej wspólnej z Wami obecności.
Serdecznie pozdrawiając zapraszam do świata moich przemyśleń i wzruszeń.

Zbyszek Stefański

1. Anioł
2. Na przekór
3. Bociany
4. Max
5. Żołnierz
6. Martyna
7. Droga
8. Kochana
9. Dziewczyna

KUP PŁYTĘ

komentarze Dodaj swój →

  1. Napiszę cenzurując się mocno – podoba mi się niezmiernie, a nawet prawie absolutnie. Świetna płyta tym, którzy odkryli tę grupę miesiąc temu, ale też tym, którzy nigdy nie mieli przyjemności i teraz usłyszą pierwszy raz napewno zrobi wielką przyjemność takie granie i śpiewanie.

  2. Kupiłem płytę i nie mogę się nacieszyć. Jest wspaniała. Byłaby wspaniała gdyby było na niej tylko jedno nagranie – Dziewczyna jest utworem genialnym, na który oczekiwałem od wielu lata po usłyszeniu go na koncercie. A przecież na płycie jest jeszcze wiele pięknych utworów, z których na chwilę obecną najbardziej podoba mi się (też leśmianowski) Anioł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *