Ot tak, po prostu… tom. 1

wydawca: DALMAFON premiera: 28 Czerwca 2008

Dokładnie po dwóch latach, kiedy to dość nieoczekiwanie na tej samej Bazunie w Elblagu, na swoim jubileuszowym koncercie zespółSłodki Całus od Bubyspontanicznie zaprosił do zaśpiewania kilku piosenek naszego lidera Zbyszka Stefańskiego – wychodzi wspólna płyta.

Właściwie wychodzi pierwsza z dwóch płyt, które razem planujemy wydać. Otóż po kilkunastu wspólnych koncertach z projektem “Ot tak, po prostu…”, weszliśmy do studia i nagraliśmy materiał. Okazało się, że jest piosenek trochę za dużo, jak na jedną płytę. A ponieważ nie wiemy ile jeszcze ten wspólny projekt będzie trwał, a piosenki są dobre, szkoda było z czegoś rezygnować. Dlatego dogramy kilka piosenek i wydamy drugą płytę.

Muszę powiedzieć, że koncerty ze SCoB wnoszą przynajmniej w moje życie muzyczne dużo radości i spontaniczności. Granie w dużym składzie, w nieco innym brzmieniu niżBez Jacka, uczy gry zespołowej, innego traktowania własnego instrumentu, a przede wszystkim to sympatyczni chłopcy, z którymi miło poprzebywać. Jak się bawimy na koncertach i co z tego wyszło, już niedługo będziecie mogli posłuchać.

Jarosław Horacy Chrząstek


  1. Co jest wielkie a co małe,
  2. Śni się lasom las,
  3. W słońcu,
  4. Jabłka,
  5. Jaskółka,
  6. Przyjdzie taki dzień,
  7. Siebie poproś,
  8. Saskia,
  9. Skazańcy,
  10. Czasu nie mam za nic

cena: 34,00 zł

0 comments on “Ot tak, po prostu… tom. 1Dodaj swój →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.